CHARAKTERYSTYKA

Wszystkie case'y wytwarzane są z profesjonalnych materiałów używanych przez renomowane firmy na całym świecie !!!

Wykonywane w dowolnych wymiarach i konfiguracji zgodnie z potrzebami klienta, standardowe np. typu RACK 19" jak i pod konkretny wymiar np. head-y, instrumenty, kolumny, sprzęt DJ, fotograficzny itp. Możliwość montażu kółek oraz okuć w dowolnej konfiguracji.


CASE NA INSTRUMENTY

Dowolnych rozmiarów case'y na instrumenty: gitary, keyboardy, pianina cyfrowe itp... W środku zabezpieczone specjalną pianką. Dodatkowe kuwetki umożliwiają zapakowanie niezbędnych akcesoriów...


CASE NA WZMACNIACZE

Mocny case jest szczególnie ważny dla bardzo delikatnych konstrukcji lampowych. Do wyboru ze zdejmowaną górą, lub tyłem i przodem. Dowolne wymiary. Rączki montowane u góry lub z boków. Możliwość montażu kółek.


CASE NA EFEKTY

W zależności od potrzeb klienta produkujemy dowolnej wielkości case'y na efekty podłogowe, footswitche, pedały głośności i ekspresji oraz wiele innych. Zainstalowanie całego setu podłogowego zdecydowanie ułatwia transport oraz użytkowanie efektów na scenie.


CASE NA URZĄDZENIA P.A.

Case'y typu RACK na urządzenia peryferyjne: multiefekty, korektory, krosownie, a także case'y na stoły mikserskie oraz aparaturę nagłośnieniową lub oświetleniową.


CASE NA KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Case'y na kolumny głośnikowe do wzmacniaczy instrumentalnych i estradowych. Dowolne wymiary. Montowane uchwyty i kółka zdecydowanie ułatwiają transport.


CASE'Y UNIWERSALNE

Oferujemy również case'y uniwersalne i walizki na wszelkiego rodzaju przedmioty, które klient chciałby zabezpieczyć przed uszkodzeniami, m.in. mikrofony, perkusje, hardware. Dowolne wymiary. Zamknięcia i kółka do ustalenia. Możliwość wyłożenia w środku pianką zabezpieczającą.